Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Dramat

Kategorie Dramat (7325)

La corrispondenza (2016)

Studentka wykonuje w wolnym czasie zawód kaskaderki, chcąc pozbyć się poczucia winy za śmierć bliskiej osoby. Dawno utracony spokój wewnętrzny pomaga odnaleźć dziewczynie profesor astrofizyki.

Term Life (2016)

"Term Life" przedstawia losy Nicka Barrowa (Vince Vaughn), mężczyzny, który specjalizuje się w organizowaniu napadów. Kiedy jeden z zaplanowanych przez Nicka skoków kończy się źle, każdy życzy mu śmierci – łącznie z szefami mafii, płatnymi zabójcami i skorumpowanymi glinami. Aby zabezpieczyć przyszłość swojej córce (Hailee Steinfeld), mężczyzna wykupuje wartą milion dolarów polisę na życie. Ponieważ jednak ...

The Rack Pack (2016)

Film opowiada o rywalizacji snooker-owej między Alex-em 'Hurricane' Higgins-em' i Steve-em 'The Nugget' Davis-em w latach 80-tych.

Teatr TV: Ludzie i anioły (2016)

Rosja. W mieszkaniu Iwana Paszkina (Sławomir Orzechowski) zjawia się niezapowiedziany gość. Tajemniczy Stroncyłow (Andrzej Zieliński) okazuje się być przedstawicielem instytucji nie z tego świata, którego zadaniem jest przygotowanie gospodarza do opuszczenia ziemskiego padołu. Przerażony Paszkin postanawia zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić. Z czasem odkrywa, że reprezentujący niebiosa funkcjonariusz ma liczne przywary i sam skrywa kilka mrocznych sekretów.
1 2 3 4 5 Ostatnia