Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Edukacyjny

Kategorie Edukacyjny (38)

Siła stretchingu (2004)

Doświadczona instruktorka fitness opisuje zestawy ćwiczeń stretchingowych. Polegają one na rozciąganiu mięśni między innymi w celu poprawy ukrwienia układu motorycznego .

Joga - Siła w tobie (2003)

Poradnik dla osób, które chciałyby spróbować odkryć tajniki jogi. Poprzez proste ćwiczenia możemy osiągną stan jedności ciała, umysłu i duszy a co za tym idzie, stan relaksu.

Joga dla początkujących (2002)

Zestaw ćwiczeń, do których nie potrzebujesz specjalnego przygotowania. Można wykonywać je w domu i jest to idealna forma relaksu oraz dbania o własne zdrowie.

Pilates dla początkujących (2001)

Lucy Lloyd-Baker, instruktorka pilatesu, przedstawia nam jego główne zasady. Ta forma aktywności staję się coraz bardziej popularna na całym świecie, pomaga ww wzmocnieniu mięśni i obniżeniu poziomu stresu.

Diane Youdale - Aerobik taneczny (1999)

Diane Youdale prezentuje zestaw ćwiczeń, które zawierają elementy tańca i fitnessu. W przyjemny sposób możesz zgubić zbędne kilogramy, a ćwiczenia są dostosowane dla początkujących i bardziej zaawansowanych.

I klasa / Pierwsza klasa (1960)

Dyplomowy film Danuty Halladin przedstawia jedną lekcję w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Dokumentalistka z uwagą notuje zachowanie małych uczniów, dla których wszystko jest pierwsze: zadanie przy tablicy, odpowiadanie na pytania nauczycielki, próby czytania i pisania. Na początku lat 60. nakręcenie tego z pozoru prostego filmu, opartego w przeważającej mierze na zdjęciach obserwowanych, stanowiło nie lada wyzwanie ze względu na istniejące ograniczenia ...
1 2 3 4