Filmy i seriale online
Zarejestruj się, aby oglądać filmy i seriale za darmo i bez limitów!

Kategorie filmów » Katastroficzny

Kategorie Katastroficzny (145)

Niemożliwe / Lo Imposible (2012)

Niezwykle poruszająca i nakręcona z ogromnym rozmachem historia rodziny, która przeżyła tsunami 2004 roku – jeden z największych kataklizmów naszych czasów. Tajlandia, 2004 rok. Maria (Naomi Watts) i Henry (Ewan McGregor) wraz z trójką synów postanawiają spędzić święta Bożego Narodzenia w samym sercu tropikalnego raju. Przepiękny hotel położony w malowniczym otoczeniu palm, złocistej plaży i błękitnego oceanu wydaje się być ...

Burzliwe Seattle / Seattle Superstorm (2012)

''Tornado w Seattle'' to film, który opowiada historię porucznik Emmy Peterson i doktora Toma Raynoldsa , obydwoje planują ślub.  Dla osiemnastoletniej córki Emmy - Chloe i siedemnastoletniego syna Toma - Wyatta nie jest to dobra wiadomość. Przypadek jednak sprawia, że cała rodzina musi szybko nauczyć się współpracować, gdy tajemniczy meteoryt uderza w Seattle i okazuje się być starą radziecką bronią, która może spustoszyć całe miasto!

Zabójcze tornado / Alien Tornado (2012)

Stany Zjednoczone nawiedzane są przez trąby powietrze. Eksperci uważają to za kolejne zjawisko przyrodnicze. Okazuje się jednak, że to obcy atakują Ziemię przy użyciu elektromagnetycznych tornad, broni masowego rażenia. Kelly Walker (Stacey Asaro) wraz ze swoim ojcem, Juddem (Jeff Fahey) angażują się w sprawę, aby zapobiec ogromnej katastrofie.

Lodowa zagłada / Zlodowacenie / 2012: Ice Age (2011)

Meteorolodzy odnotowują wzmożoną aktywność jednego z wulkanów na Islandii. Wkrótce wychodzi na jaw, że jest to wybuch o wielkiej sile, przez który szelf lodowca odrywa się i zaczyna kierować się w stronę Ameryki. Rodzina Hartów będzie musiała uratować świat przez zagładą.

Proroctwo Doomsday / Doomsday Prophecy (2011)

Na Ziemi znacząco nasila się aktywność tektoniczna. Korektor Eric Fox zostaje wysłany przez wydawcę do domu ekscentrycznego pisarza Ruperta Crane'a , by zdobyć ostatni fragment rękopisu nowej książki. Po dotarciu na miejsce i odkryciu, że gospodarz nie żyje, mężczyzna niespodziewanie doświadcza przerażającej wizji przyszłości. Do posiadłości zmarłego przyjeżdża również młoda archeolog, Brook Calvin . Przeszukując budynek, para znajduje kasetę opisaną ich ...

Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym / Bermuda-Dreieck Nordsee (2011)

Trójkąt Bermudzki na Morzu Północnym zabiera widzów do świata, gdzie nic nie jest oczywiste. Bohaterowie stoczą walkę o przetrwanie. Zagrożenie niesie ze sobą globalne ocieplenie spowodowane emisją dwutlenku węgla. Niebezpieczne stają się również próby umieszczenia go pod dnem Morza Północnego. Jak się okazuje, w czasach zmian klimatycznych i ustalania trendu na wzbogacanie się, jest to atrakcyjny biznes. Ale, czy jest on bezpieczny?

Śnieżny Armagedon / Snowmageddon (2011)

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia rodzina Millerów znajduje tajemniczy pakunek na progu swojego domu: śnieżną kulę z idealną kopią ich górskiego miasteczka w środku. Kiedy wciskają przycisk na spodzie kuli, na miasteczko wewnątrz spada kataklizm. Co więcej, okazuje się, że katastrofa dotyka również miasteczka w realnym świecie! Po odkryciu tego faktu Millerowie muszą znaleźć sposób, by zniszczyć kulę i uchronić miasteczko od zagłady.

Ostatnie godziny Ziemi / Earth's Final Hours (2011)

Agent John Streich otrzymuje zlecenie sprawdzenia charakteru eksperymentów prowadzonych przez doktora Guttiereza. Po przybyciu na miejsce jest świadkiem nagłego deszczu meteorytów. Jeden ze spadających obiektów zabija naukowca i wbija się głęboko w ziemię. Wkrótce następuje niewyjaśniona emisja energii z powstałego tunelu. Badająca sprawę Chloe Edwards odkrywa, że pocisk z kosmosu przebił planetę na wylot, zaburzając tym samym ochronne pole ...

Wybuch / Super Eruption (2011)

Wulkan znajdujący się pod Parkiem Yellowstone budzi się po tysiącach latach snu. Katastrofę ekologiczną próbują powstrzymać Kate i Charlie . Czy uda im się powstrzymać śmiercionośne chmury pyłów wulkanicznych?